• Current
  • Saglik ve Veterinerlik Komisyonu / Haberler

      İstanbul Büyükşehir Belediyesi Gençlik Meclisi olarak 11 Haziran Cuma günü Tohum Otizm Vakfı yılsonu gösterisi ve kermesine katılım gösterdik. Ülke genelinde otizm farkındalığını arttırmak için nisan ayından itibaren farklı organizasyonlara imza atan Tohum otizm vakfı eğitimle otizmin yenilebileceğine olan inançlarını yıl sonu festivalinde sergilediler. Eğitimin ve ilginin otizmli bireyi topluma kazandırabilme inançlarının gerçekleşerek 7 öğrencilerini mezun edebilmenin gururunu yaşadıkları günde gençlik meclisi olarak mezun olan öğrencilerin sevinicini paylaşarak güzel bir gün geçirdik.

         Yıl içinde eğitim alan öğrencilerin öğrendiklerini sergiledikleri festivalde Gençlik meclisi Engelliler komisyonu olarak yıl sonu festivaline organizasyonel destek verdik. Festival boyunca vakıf yetkililerine her konuda yardımcı olan arkadaşlarımız, açtıkları stand da hem meclisimizi tanıttılar hem de otizmle ilgili yapmış olduğumuz çalışmaları davetlilere anlattılar.

         Otizm farkındalığı adına yapmış olduğumuz afiş ve broşür çalışmaları vakıf yetkilileri ve davetliler tarafından beğeni ve takdir topladı.