• IBB Gençlik Meclisi - Kurumsal / Etkinlikler

  2018 | okçuluk afiş.jpg | Büyük

   

  İBB Gençlik Meclisi Okçuluk Kulübü, 2 haftalık okçuluk eğitim programı düzenliyor.


  Gençlere asil ve köklü ata sporumuzu tanıtmak, onları hem sportif bir aktiviteye hem de kültürel bir etkinliğe dâhil ederek tarih bilinci kazandırmak amacıyla düzenlenecek olan eğitim programı, gençlerin yanı sıra çocukların ve yetişkinlerin de dikkatlerini belli bir noktaya toplamalarını kolaylaştırmayı hedefliyor.


  Program ayrıca okçuluk sporunun bireysel ve sosyal açıdan içerdiği faydaların farkına varılmasını, özgüven artışını, zamanın doğru planlanmasını, zihin ve beden arasında doğru ve zamanında kontak kurulmasının öğretilmesini amaçlıyor.

   

  İBB Gençlik Meclisi Okçuluk Kulübü, 05 - 12 Ocak 2018 tarihleri arasında Okçular Vakfı Spor Kulübü Tesisi’nde gerçekleşecek olan eğitim programının sonunda, İBB Gençlik Meclisi adına gerek ulusal gerekse uluslararası yarışlarda yer almak üzere takım sporcusu çıkarmayı planlıyor.


  2 hafta sürecek olan eğitim programında temel okçuluk ve teknik ok atışı eğitimleri verilecek. Dersler her hafta Cuma günü 16.00-18.30 saatleri arasında yapılacak.  İBB Gençlik Meclisi'nin faaliyetleri ücretsiz olup 15-25 yaş arası gençlere yöneliktir.  Başvuru için aşağıdaki butona TIKLAYINIZ.

   

  2018 | okçuluk buton.jpg | Büyük