• IBB Gençlik Meclisi - Kurumsal / Etkinlikler

  2017 | 0.a581 | Büyük

   

  İBB Gençlik Meclisi, yeni döneminde birbirinden farklı eğitim alanlarında gençlerin hizmetinde olmaya devam ediyor. İstanbullu 5 milyon gencin buluşma noktası haline gelen İBB Gençlik Meclisi eğitim alanında da gençlerin yanında…

   

  Uluslararası Gençlik ve Eğitim Akademisi ( UGEA ) ile hem ulusal hem de uluslararası 16-25 yaş arası gençlere belgeli eğitim verecek olan İBB Gençlik Meclisi farklı eğitim alanları ile gençlerle buluşuyor.

   

  Programa katılan öğrenciler; bilgisayarda yazı yazmaktan başlayıp grafik çizimi, programlama, sunum ve internet işlemlerini öğrenmekte ve bilgisayar temel becerisi kazanarak istihdam edilebilirliklerini artırmaktadır.

   

  Konu Başlıkları: Bilgisayar kullanma, işletim sistemleri temeller, işletim sistemleri gelişmiş özellikler, kelime işlemci programı, elektronik tablolama, sunu hazırlama, internet ve e-posta yönetimi.

   

  İstihdam Alanları: Eğitim alanlar, bilgisayar teknik servisi, web tasarımı, ağ kurulum ve yönetimi, veri tabanı programları kullanımı ve yönetimi gibi hizmetler veren; web ortamında etkileşimli programlar hazırlayan şirketler ve bu hizmetlere ihtiyaç duyan firma, kurum ve kuruluşlarda çalışabilirler.

   

  11 Kasım 2017 Cumartesi günü başlayacak eğitimler 25 Şubat 2018 Pazar günü sona erecektir. Sertifikalı ve ücretsiz eğitim programı Cumartesi-Pazar günleri 13.00 – 17.50 saatleri arasında gerçekleşecektir. Kontenjan sınırlıdır.

   

  Başvuru için aşağıdaki butona TIKLAYINIZ.

   

  2017 | 0.a582 | Büyük