• IBB Gençlik Meclisi - Kurumsal / Etkinlikler

  2017 | Gedo Öğrenci afiş | Büyük

  İBB Gençlik Meclisi, “Gençler Eğitime Destek Oluyor” projesi kapsamında 6,7 ve 8. sınıf öğrencilerinin derslerine yardımcı oluyor.

   

  “Gençler Eğitime Destek Oluyor” projesi ile 2017 yılı Şubat-Nisan ayları arasında 8. Sınıf öğrencilerini TEOG Matematik sınavına bire bir ve ikiye bir şekilde hazırlayan İBB Gençlik Meclisi; öğrencilerin başarı durumunu artırma, öğrenciler için ekstra bir eğitim ortamı oluşturma ve çocukların algı seviyelerini artıracak ve bakış açılarını genişletmeye yardımcı olacak sorular çözme hedefi ile yaz döneminde de öğrencilerini bekliyor.

   

  Türkçe, Matematik, Fen Bilgisi, Sosyal Bilgisi, Yabancı Dil alanlarını da kapsayacak şekilde genişletilmiş olan proje, yeni gönüllü eğitmen kadrosu ile öğrencilerin kişisel gelişimini göz önünde bulunduracak, ders motivasyonunu artırıcı çeşitli stratejiler uygulayacaktır.

   

  6,7 ve 8. Sınıf ortaokul öğrencilerine yönelik Ekim ayında başlayacak ve önümüzdeki 2017-2018 eğitim-öğretim yılında da devam edecek olan proje ile öğrencilerin derslerine yardımcı olunması, ders dışında sanatsal faaliyetlere katılımının sağlanması ve sosyal olarak gelişimlerine katkıda bulunacak projelerle desteklenmesi amaçlanıyor.

   

  Gençler Eğitime Destek Oluyor projesi Resim ve El Sanatları Atölyesi, Bilim Atölyesi, Müzik Atölyesi, Bedensel Aktiviteler, Tiyatro Atölyesi, Sinema Atölyesi, Oyun Atölyesi, Kişisel Gelişim ve Motivasyon Çalışmaları, Edebiyat Atölyesi, Yabancı Dil Atölyesi (İngilizce), Yabancı Dil Atölyesi (Almanca), Satranç Atölyesi, Dini Bilgiler Atölyesi, Yabancı Dil Atölyesi (Arapça) gibi atölyelerle öğrencilerin bireysel ve sosyal gelişimine katkıda bulunacak faaliyetler gerçekleştirecektir. Atölyeler hakkında detaylı bilgiye aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

   


  Bu eğitimlerden faydalanmak istiyorsanız siz de başvuru formunu doldurarak bize katılabilirsiniz.

   

   

  Eğitim programı ücretsizdir.

   

   

  Başvuru için aşağıdaki butona TIKLAYINIZ.

  2017 | Gedo Öğrenci buton | Büyük