Bilgisayar İşletmenliği Eğitimi

 

İBB Gençlik Meclisi, Uluslararası Gençlik ve Eğitim Akademisi (UGEA) kapsamında Bilgisayar İşletmenliği Eğitimi düzenliyor.

Birbirinden farklı faaliyet ve programları ile İstanbullu 5 milyon gencin buluşma noktası haline gelen İBB Gençlik Meclisi Uluslararası Gençlik ve Eğitim Akademisi (UGEA) kapsamında düzenlediği ücretsiz ve sertifikalı eğitimlerine devam ediyor.

İBB Gençlik Meclisi, Uluslararası Gençlik ve Eğitim Akademisi (UGEA) kapsamında 18-25 yaş arası gençlere yönelik ücretsiz ve katılım sertifikalı Bilgisayar İşletmenliği Eğitimi düzenliyor. 

Programa katılan öğrenciler; bilgisayarda yazı yazmaktan başlayıp grafik çizimi, programlama, sunum ve internet işlemlerini öğrenmekte ve bilgisayar temel becerisi kazanarak istihdam edilebilirliklerini artırmaktadır.

Eğitim Konu Başlıkları: Bilgisayar kullanma, işletim sistemleri, gelişmiş özellikler, kelime işlemci programı, elektronik tablolama, sunum hazırlama, internet ve e-posta yönetimi.

İstihdam Alanları: Program kapsamında eğitim alanlar, bilgisayar teknik servisi, web tasarımı, ağ kurulum ve yönetimi, veri tabanı programları kullanımı ve yönetimi gibi hizmetler veren; web ortamında etkileşimli programlar hazırlayan şirketler ve bu hizmetlere ihtiyaç duyan firma, kurum ve kuruluşlarda çalışma yetisine sahip olabiliyorlar.

10 Mart 2018 tarihinde başlayacak eğitimler 13 Temmuz 2018 tarihinde sona erecektir. Sertifikalı ve ücretsiz eğitim programı Cumartesi-Pazar günleri 13.00 – 18.00 saatleri arasında gerçekleşecektir. Kontenjan sınırlıdır.


Başvuru için aşağıdaki butona TIKLAYINIZ.

 

2018 | bilgisayar işletmenliği buton.jpg | Büyük