Bağlama Eğitimi 1. Seviye

İBB Gençlik Meclisi, yeni döneminde birbirinden farklı eğitim alanlarında gençlerin hizmetinde olmaya devam ediyor. İstanbullu 5 milyon gencin buluşma noktası haline gelen İBB Gençlik Meclisi eğitim alanında da gençlerin yanında...

 

Uluslararası Gençlik ve Eğitim Akademisi ( UGEA ) ile hem ulusal hem de uluslararası 16-25 yaş arası gençlere belgeli eğitim verecek olan İBB Gençlik Meclisi farklı eğitim alanları ile gençlerle buluşuyor.

 

Ücretsiz eğitimleri ile göz dolduran İBB Gençlik Meclisi gençlerin ilgi alanlarına göre eğitim programları düzenliyor. Kişisel gelişim, yabancı dil, mesleki gelişim, bilgisayar gibi birçok alanda eğitim verecek olan İBB Gençlik Meclisi yeteneğe dayalı branşlarda da eğitim düzenleyecek.

 

Eğitim programlarından biri olan bağlama kursu 10 Şubat 2018 de başlayacak. Bağlama Kursu eğitim programı cumartesi-pazar İBB Gençlik Meclisi’nin Saraçhane’deki binasında 13.00-16.00 saatleri arasında olacak. Ücretsiz olarak gerçekleşecek olan eğitimlerimiz 02 Haziran 2018 tarihine kadar devam edecek. Eğitim sonunda katılımcılara katılım belgesi verilecek.

 

İsmek kurslarına kaydı olan öğrencilerin başvuruları onaylanmayacaktır.

 

Başvuru için aşağıdaki butona TIKLAYINIZ.

2017 | Bağlama Eğitimi 1. Seviye buton | Büyük