Edebiyat ve Değerler Atölyesi Başvuruları Başladı

İBB Gençlik Meclisi Hizmet İyileştirme ve Strateji Geliştirme Komisyonu ‘Edebiyat ve Değerler Atölyesİ’ başvuruları başladı.

 

Değerler Atölyesi kapsamında; sevgi, saygı, duyarlı olma, dürüstlük, sabır, öz denetim, hoşgörü, sorumluluk, adalet, yardımseverlik, vatanseverlik, zaman yönetimi v.b. manevi ve kültürel değerleri tam olarak kavrayabilmeleri ve edinebilmeleri için çalışmalar yapılacak. Gençlerimizin sağlıklı kişiliğin temel taşlarını oluşturan toplumsal ve evrensel değerleri kazanmalarını ve kişiliklerinin her yönüyle geliştirmelerini sağlamaları hedefleniyor. Onları bu değerleri bir yaşam biçimi haline getirmiş bireyler olarak yetiştirmek, değerlere karşı duyarlılık oluşturmak ve bunları davranışa dönüştürme konusunda gençlere rehberlik edecek bireyler olması planlanıyor. 

 

Edebiyat ve değerler Atölyesi lise ve üniversiteli gençlere yöneliktir.

 

4 Aralık 2017 Pazartesi günü başlayıp 22 Şubat 2018 Perşembe günü sona erecek olan atölyemiz her hafta Pazartesi ve Perşembe günleri 16.00 – 18.00 saatleri arasında olacaktır.

 

NOT: Program katılım belgelidir.

 

Programımız 15-25 yaş arası gençlere yöneliktir. ‘Edebiyat ve Değerler Atölyesi’ programına katılmak için formu doldurunuz.

2017 | edebiyat buton | Büyük