Edebiyat ve Değerler Atölyesi Gönüllü Eğitmenlerini Seçiyor !

İBB Gençlik Meclisi Hizmet İyileştirme ve Strateji Geliştirme Komisyonu ‘Edebiyat ve Değerler Atölyesİ’ projesi kapsamında gönüllü eğitmenlerini seçiyor.

Değerler Atölyesi kapsamında; sevgi, saygı, duyarlı olma, dürüstlük, sabır, öz denetim, hoşgörü, sorumluluk, adalet, yardımseverlik, vatanseverlik, zaman yönetimi v.b. manevi ve kültürel değerleri tam olarak kavrayabilmeleri ve edinebilmeleri için çalışmalar yapılacak. Gençlerimizin sağlıklı kişiliğin temel taşlarını oluşturan toplumsal ve evrensel değerleri kazanmalarını ve kişiliklerinin her yönüyle geliştirmelerini sağlamaları hedefleniyor. Onları bu değerleri bir yaşam biçimi haline getirmiş bireyler olarak yetiştirmek, değerlere karşı duyarlılık oluşturmak ve bunları davranışa dönüştürme konusunda gençlere rehberlik edecek bireyler olması planlanıyor.

Atölye çalışmaları, üniversitelerin 3. ve 4. sınıflarında Türk Dili ve Edebiyatı, Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik vb. bölümlerinde okuyan gönüllü eğitmenler tarafından liseli gençlere yönelik olarak gerçekleştirilecek olunup, gönüllü eğitmenler ve katılımcılar mülakatlar sonucunda seçilecektir.

4 Aralık 2017 Pazartesi günü başlayıp 22 Şubat 2018 Perşembe günü sona erecek olan atölyemiz her hafta Pazartesi ve Perşembe günleri 16.00 – 18.00 saatleri arasında olacaktır.

NOT: Program sertifikalıdır.

‘Edebiyat ve Değerler Atölyesi’ programında gönüllü eğitmen olarak yer almak için lütfen aşağıdaki ön başvuru formunu eksiksiz bir şekilde doldurunuz.

Başvuru için aşağıdaki butona TIKLAYINIZ.

2017 | 0.a592 | Büyük