Girişimcilik Eğitimi Başlıyor !

Lise ve üniversite öğrencileri için sertifikalı eğitim programları düzenleyen İBB Gençlik Meclisi Uluslararası Gençlik Eğitim Akademisi’nde (UGEA) yeni dönem başladı.

İBB Gençlik Meclisi Uluslararası Gençlik Eğitim Akademisi (UGEA) yeni dönemdeki Girişimcilik Eğitimi başlıyor. Ücretsiz ve sertifikalı eğitim programı kapsamında dersler İBB Gençlik Meclisi’nin Saraçhane’deki binasında Cuma günleri yapılacak.

İBB Gençlik Meclisi gençlerin okul dışında da kendilerini geliştirmeleri amacıyla kurulan Akademi’nin yeni eğitim-öğretim yılındaki programı birçok farklı alanı kapsıyor. Uluslararası Gençlik Eğitim Akademisi (UGEA), 2017-2018 eğitim-öğretim yılında lise ve üniversite öğrencilerine Ofis Programları Kullanımı, Video ve Sunum Hazırlama Teknikleri, Blog-Web Sitesi Yapımı ve Bloggerlık, Etkili Sosyal Medya Kullanımı, Çocuklar için Kod Eğitimi, Fotoğraf Çekimi, Özel Gün Fotoğrafçılığı, Photoshop, Bilgisayar Destekli Reklam ve Tasarım, Girişimcilik, Liderlik, İş Hayatında İletişim, Sosyal Hayatta İletişim, İş Organizasyonu, İngilizce, Diksiyon, Yabancılar İçin Türkçe, Almanca, Rusça ve İspanyolca gibi eğitimler veriyor.

Girişimci gençleri destekleyen ve girişimcilik eğitimi almak isteyen 18-25 yaş arası gençlere yönelik olan ‘Girişimcilik Eğitimi’ programı başlıyor. Ücretsiz ve sertifikalı olan program için dersler 10 Kasım 2017 Cuma günü başlayıp 19 Ocak 2018 Cuma günü sona erecektir. Eğitimler Cuma günleri 17.00 – 20.10 saatleri arasında İBB Gençlik Meclisi’nin Saraçhane’deki binasında gerçekleşecektir.

Başvuru için aşağıdaki butona TIKLAYINIZ.

2017 | 0.a560 | Büyük