Sosyal Medyayı Çözüyoruz - Ümit Sanlav

İBB Gençlik Meclisi Sosyal Medya Kulübü, Sosyal Medya Okulu projesi kapsamında ‘Sosyal Medyayı Çözüyoruz’ konulu seminer programı düzenliyor.

Konuğumuz Medya ve PR Danışmanı – Yazar Ümit Sanlav şöyle özetliyor; Çok kısa bir sürede salgın gibi yayıldı sosyal medya. Hangi inançtan, kültürden, yaştan ve gelir grubundan olursa olsun, herkese bir yer vardı sosyal medyada. Hangi restoranda yemek yediğimizi, düğün fotoğraflarımızı, çocuğumuzun ilk adımını paylaşmaya başladık. Hepimiz çok sevdik sosyal medyayı. Zamanla iş, aile ve özel hayatımıza olumsuz etkilerinin olduğunu da gördük.

Tunus, Mısır, Libya gibi ülkelerde yaşanan olaylardaki etkisini hep birlikte izledik. Bunun adına "Arap Baharı" dedi birileri. Aslında bu tam olarak I. Sosyal Medya Savaşları'ydı. Fark etmesek de her gün yeni bir savaş başlıyor sosyal medyada. Bazıları kişiler, bazıları gruplar, bazıları şirketler, bazılarıysa da ülkeler arasında.

Sosyal medyayı kimler hangi amaçlarla kullanıyor?

Kişisel ya da kurumsal hesapların en etkin kullanımı nasıl olmalı?

Marka değeri nasıl kazandırılır? Sosyal medya adamı nasıl vezir, nasıl rezil eder?

Tüm bu soruların cevabını ve Sosyal Medya Savaşları kitabının değerlendirilmesi hedefleniyor.

13 Ağustos Pazar günü 14.00 – 16.00 saatleri arasında İBB Gençlik Meclisi’nin Saraçhane’deki binasında gerçekleştirilecek. Programın konuğu ise Medya ve PR Danışmanı – Yazar Ümit Sanlav olacak.

Programa katılım ücretsiz ve 50 kişilik kontenjanla sınırlı.

Başvuru için aşağıdaki butona TIKLAYINIZ.

2017 | 0.a502 | Büyük